WAŻNE!
Cześć kochani! :3
proszę nie omijać tego posta.
to ważne.
jak wiecie 1 września zaczyna się szkoła.
co z tego? kogo to obchodzi, że chodzisz do szkoły debilko? xD
chodzi o to, że nowe rozdziały bd się pojawiały różnie.
ustalmy wstępnie, że bd publikować rozdziały w każdy piątek *czasami czwartek* lub weekend'y zależy od tego czy bd mieć czas.
nie zrozumcie mnie źle, chciałabym poświęcać wam i blogom jak najwięcej czasu ale mój "najwspanialszy" plan lekcji mi nie pozwala.
w tym roku idę do 3 gimnazjum, czyli muszę wziąć się w garść.
mam nadzieję, że mnie w małym stopniu zrozumiecie.
spokojnie, spokojnie bd czasami się udzielać na grupie, możecie pytać * bo szczerze to w ogóle nie pytacie *
Możecie pisać też na moim specjalnie założonym koncie, na pewno odpisze jeśli będę mieć tylko czas.
hyyym no cóż, to chyba na tyle z mojej strony.
czeeeść. :D
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz