czwartek, 23 lipca 2015

Bohaterowie:

  
                Mark Evans



Mark to jeden z wielu narratorów tego opowiadania. Ma 17 lat i mieszka w swoim rodzinnym mieście Inazumie. Po swoim dziadku odziedziczył niesamowitą pasję do sportu jakim jest piłka nożna. Jak można opisać tego młodego człowieka? Wielki optymista, jest uparty i stawia czoła nawet najcięższym wyzwaniom zgotowanym przez los. Jak zapisze się w historii rodu Evans'ów? 

                 Diana Evans



Diana to młodsza siostra Marka. Poznajemy ją trochę później, więc warto poczekać! Ma niesamowity temperament, który odbiega od Marka. Jest wrażliwą dziewczyną z dużymi przejściami. Choruje na anemię sierpowatą. Dlatego też będąc 5-latką , matka wysyła ją do ciotki - do Stanów, gdyż jest tam o wiele lepsze leczenie i życie dla niej. Wraca po 12 latach do miasta, jak jej los się potoczy?

          Axel Blaze 





Najbardziej tajemnicza postać w tej całej historii. Tak jak większość bohaterów, kocha piłkę. Jednak pewne zdarzenia sprawiły, że odłożył pasję na bok. Uwielbia rozwiązywać wszelkie rodzaju łamigłówki. Jest najlepszym przyjaciele Diany, czy będą kimś więcej dla ciebie? Przez całe swoje życie ucieka przed przeszłością. Czy znajdzie swoje miejsce na ziemi?

     Maxwell Carson



Max'a trudno opisać jednym zdaniem. Dołączył do club'u piłkarskiego, tylko po to, by oderwać się od gier komputerowych. Uwielbia śmieszkować ze swoim najlepszym przyjacielem Nathanem. Jest fanem wszelkich rodzajów kapeluszy. Jest w paczce przyjaciół do której należy Diana, Axel i Nathan.


         Celia Hills 


Najspokojniejsza dziewczyna z wszystkich, które się tutaj pojawią.
Od początku zajmuje się gazetką szkolną, ponieważ w przyszłości chce zostać dziennikarką. Jest młodszą siostrą Jude'a, z którym przez dłuższy czas nie utrzymuje dłuższego kontaktu. Po tragicznym wypadku samolotowym ich rodziców, zostają rozdzieleni do zupełnie innych rodzin zastępczych. Czuje się odpowiedzialna za swojego brata, mimo, że on jest tym starszym. Dobro własne przekłada nad swoje własne. 


               Jude Sharp



 Na pierwszy rzut oka, można stwierdzić iż Jude to postać bardzo pewna siebie, okrutna i egoistyczna. Jednak rzeczywistość jest zupełnie inna, w środku jest zagubiony i nie wiem co z tym zrobić. Jest starszym bratem Celii, trzyma ją na dystans, ponieważ nie chce jej zranić tak jak Diany. Kocha grać w piłkę, jest to jego jedyna ucieczka od problemów. Czy znajdzie własne szczęście i ukojenie?


              Nathan Swift


  Kolejny śmieszny i pozytywny chłopak, mimo, że jego w życiu było mnóstwo smutku. Samobójstwo matki zdecydowanie odbiło się na chłopaku, wszystkie frustracje wyładowuje na swojego ojca. Jego pasją od zawsze było bieganie, dlatego należy do klubu biegaczy. Porzuca na chwilę swoją pasję, na rzecz piłki nożnej.



          Silvia Woods


Przyjaźni się z Markiem od małego. Jest zauroczona chłopakiem, jednak boi się odtrącenia. Będąc na wakacjach u swojej babci, poznaje Bobby'ego oraz Eric'a. Niestety jej dzieciństwo nie jest zbytnio wesoła. Pewnego dnia, jej przyjaciel Eric ginie w nieszczęśliwym wypadku. Wraz z Nelly, Celią i Dianą opiekuje się klubem. 


      Bobby Shearer



Nie może też zabraknąć tutaj typowego łobuza, jakim jest Bobby. Jednak prawda jest inna, ten chłopak wiele razy pomylił się w swoim życiu. W dzieciństwie miał najlepszego przyjaciela, Eric'a, który zginął w wypadku. Od tego czasu balował i podrywał laski przez wiele lat, jego życie odmienił Jude zapraszając go do Akademii Królewskiej. Nałogowo pali papierosy jest to spowodowane stresem, gdyż pracuje by utrzymać swoją rodzinę.  

           Nelly Raimon


Większość z was pewnie ją znienawidzi. Oto Nelly, córka założyciela szkoły Raimon, przewodnicząca szkoły i wszystkiego. Pragnie atencji od każdego chłopaka, gdyż doskonale wie, jak działa na chłopców. Za wszelką cenę, chce zniszczyć domek klubowy 11-tki. Czy miłość przemieni ją w pięknego motyla? 

            Eric Eagle




Jedna z niewielu postaci podobna do Marka. Na ogół jest on pozytywny, jednakże jest nieszczęśliwy. Po wypadku, lekarze dawali mu małe szanse na odzyskanie pełnego zdrowia. Było to dla niego bardzo przejmujące, gdyż od dziecka uwielbiał grywać z Bobbym i Silvią w piłkę. Po kilku miesiącach rehabilitacji, wyjechał do Stanów by w pełni oddać się piłce. Nawet nie podejrzewa, że dla swoich najlepszych przyjaciół jest już martwy.







Brak komentarzy:

Prześlij komentarz